KKK

K: Kuidas lisada kuulutust?
V: Kui oled registreerinud kasutajaks, siis mine lehele “Lisa kuulutus”, kus saad sisestada vajalikud andmed. Kindlasti pane tähele, et täidetud oleksid punase tärniga märgitud lahtrid.

K: Kuidas saan kuulutusele lisada pilte?
V: Pilte saad lisada klikkides “Põhipildi” juures olevale ikoonile, mis suunab Sind edasi pildikausta. Vajutades “Lae üles pildid” saad üles laadida endale sobivad pildid, mida soovite kuulutuses näidata. Kui soovite lisada mitu kuulutust, siis soovitame luua nupu “Uus kaust” abil katalooge, mida kasutada erinevate sõidukite piltide hoiustamiseks.

K: Kui palju võin pilte lisada?
V: Pilte ja katalooge võib lisada nii palju, kui vaja. Pildid säilivad kasutajakonto albumis senikaua, kui otsustate need ise kustutada. PS! Iga kuulutuse jaoks loodud “Uus kaust” annab sulle võimaluse lihtsama vaevaga leida üles kuulutuse, kui neid kasutada soovid. Igale kataloogile võid panna just endale meelepärase nime, näiteks auto registreerimistunnus, mida müüte.

K: Kuidas käib kuulutuse avalikuks tegemine?
V: Kui kõik lahtrid on täidetud ja pildid lisatud kuulutuse tarvis, siis peab kuulutuse salvestama ja Teid suunatakse lehele, kust saate valida vastava paketi ja selle eest maksta.

K: Millal kuulutus avalikustatakse?
V: Kuulutus on nähtaval kohe. Kuulutuse kuvamiseks esilehel, tuleb tellida lisapakett.