Meie tehingu eelised

OnlineEuroCars.com on kiiresti kasvav veebiportaal, mis aitab müüa, osta ja vahetada kasutatud sõidukeid üle kogu Euroopa. Veebiportaal on mõeldud nii eraisikutele kui ka ettevõtjatele ning sellel on mobiilisõbralik vaade.

Meie teenused:

  • Tavakuulutuse lisamine OnlineEuroCars portaalis, mis on täiesti tasuta.
  • Esilehekuulutus - väikese tasu eest on võimalik oma kuulutust esilehel reklaamida, valides selleks just selline esilehe kuulutuse pakett, kus saate valida ka esilehel kuvamise perioodi.
  • Soovitame ka Maaklerteenuse paketti. Aitame teie sõidukit müüa ka meie Soome ja Rootsi portaalides, nüüd ka Venemaal. Kuulutusele lisame automaatselt meie klienditeeninduse telefoninumbrid. Ostusoovi korral suhtleme ise ostjaga teie eest ning vahendame teabe kummalegi osapoolele.
  • Vajadusel  aitame  müügiprotsessil.
  • Auto tellimine kogu Euroopast, nüüd ka Venemaalt. Teie leiate  endale sobiva sõiduki, ükskõik millisest portaalist, saadate meile lingi sõidukist ja meie teeme päringu, sõiduki taustakontrolli ning sobivusel transpordime sõiduki teieni.


Sõidukite vahendamises on meie meeskonnal  juba 10 aastat kogemusi!

Meil on Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal omad esindajad, kes tegelevad sõidukite otsingu ja müügiga igapäevaselt.
Igasugune tagasiside Teie poolt on teretulnud. Arvestame Teie soovide ja ettepanekutega, et pakkuda just Teile parimat teenust.

Lisa kohe tasuta kuulutus!